Reklamy pište sem!!!

Říjen 2011


Selena Gomez má štěňátko!

28. října 2011 v 21:44 | Phoebe |  Co se nevešlo!
Už i Sel (19) se zařadila mezi stars, které se neobejdou bez zvířecího kamaráda.
Hafan, kterého Selena společně s Justinem přivezli minulý týden z útulku v americkém Winnipegu, dostal jméno Bailer a zpěvačka přiznává, že už si za těch pár dní na něj pořádně zvykla: "Nedokážu si představit, že bych teď měla být bez něj. Vůbec nechápu, že jsem tak dlouho mohla být bez pejska. Je skvělé mít kamaráda, který má pořád dobrou náladu a nadšeně vás vítá, kdykoli vás vidí."

Vedle velké radosti ze štěňátka však Sel teď trápí ošklivá chřipka: "Už několik dní se cítím opravdu špatně, jsem slabá. Piju litry čaje a jím spousty prášků, je to vysilující." Koncerty ale zatím zpěvačka neruší a i přes nachlazení podává na pódiu špičkové výkony: "Vystoupení rušit nebudu. Zvládnu to, i když je to dřina."

MAZLÍČCI: Selena Gomez má štěňátko - foto
Naše dýně...

26. října 2011 v 18:56 | Phoebe |  Můj deník
Dnes jsme vyřezávali dýni....a tady je výsledek, je moc krásná!!!

A tady je v noci...

NEKOPÍROVAT!!!Můj deník 26.10. 2011

26. října 2011 v 13:24 | Phoebe |  Můj deník
Ahoj jak se dnes máte? Já skvěle, máme prázdniny!!!! No dnes ráno jsem jezdila s mamkou po doktorech a asi před hodinkou jsme přijeli. No jinak blíží se jeden z mích nej svátků "Halloween" já se těším, sice ho moc neslavíme, ale i tak:) No nic mějte se tu hezky...Barbie a Dokonalé vánoce na Barbie.com

23. října 2011 v 10:05 | Phoebe |  Barbie a Dokonalé vánoce
Je to tam super, už jsem si zahrála i pár her např. jsem si oblékla sněhuláka :D

KLIK

No není to "krasavec"? :D

Barbie a Dokonalé vánoce DVD

15. října 2011 v 15:34 | Phoebe |  Barbie a Dokonalé vánoce

Vydejte se s Barbie™ a jejími sestrami Skipper™, Stacie™ a Chelsea™ na vánoční prázdniny, které se promění v nečekané dobrodružství.

Když je jejich let do New Yorku kvůli sněhové bouři přesměrován, dívky se ocitají daleko od svého cíle i prázdninových snů. V odlehlém hostinci v maličkém městě jménem Tannebaum na ně ale čekají noví přátelé a spousta kouzelných zážitků. Aby sestry všem poděkovaly za jejich vřelé přivítání, využijí své hudební vlohy a pro celé město připraví vystoupení. Barbie™ a její sestry pochopí, že nejlepší Vánoce jsou takové, při kterých mohou sdílet společnou radost!


Barbie a Škola pro princezny DVD

15. října 2011 v 14:36 | Phoebe |  Barbie a škola pro princezny
Zavřít okno

Barbie se představuje v roli Blair Willowsové, dobrosrdečné dívky, která dostala možnost chodit do školy pro princezny. V téhle neobyčejné škole se princezny učí společenské tance, pravidla správného stolování i královského chování. Blair si všechny předměty hned oblíbí a zamiluje si kouzelné skřítky - pomocníky i své nové kamarádky, princezny Hadley a Delanca. Když ale Blair začne jejich královské učitelce připomínat princeznu, jež se z království ztratila, učitelka udělá všechno proto, aby si Blair nemohla činit si nárok na trůn. Blair, Hadley a Delanca budou muset objevit zakletou korunu a odhalit skutečnou identitu Blair v tomto kouzly nabitém princeznovském příběhu!